W dniu 25.11.2014r. w naszym Domu po raz kolejny odbyła się zabawa andrzejkowa. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Maria Sołtysiak – Dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska, Zdrowia i Osób Niepełnosprawnych Starostwa Powiatowego w Opocznie. W imprezie udział wzięli mieszkańcy Domu, a także uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Żarnowa z Kierownikiem Panem Marcinem Baranowskim oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej z Drzewicy wraz z opiekunami.

Imprezę rozpoczęła Dyrektor Naszego Domu , Pani Renata Konecka, witając wszystkich zgromadzonych i życząc udanej zabawy.

W programie spotkania znalazł się występ grupy teatralnej z Krakowa z przedstawieniem pt. „Tylko we Lwowie”. Występ został nagrodzony gromkimi brawami. Następnie po wspólnym obiedzie rozpoczęła się zabawa taneczna. Przy kąciku wróżbiarskim chętni mogli „spojrzeć w przyszłość”,poznać imię wybranki czy wybrańca, a także dowiedzieć się czy spełnią się najskrytsze marzenia.

Wszystkim przybyłym dziękujemy za wspólną zabawę, pyszne wypieki, przygotowane przez Warsztaty w Żarnowie i Dom w Drzewicy i mamy nadzieję, że im również spotkanie pozostanie na długo w pamięci.


BIP DPS BIP DPS Gmina Żarnów SP Opoczno PCPR Opoczno E-mail Admin