Dnia 19 listopada w Domu Pomocy Społecznej w Niemojowicach odbyła się zorganizowana wspólnie z zaprzyjaźnionymi Warsztatami Terapii Zajęciowej w Żarnowie i Domem Pomocy Społecznej w Drzewicy zabawa andrzejkowa. Uczestników zabawy powitała Dyrektor Naszego Domu Pani Renata Konecka wraz z kierownikiem Warsztatów Terapii Zajęciowej w Żarnowie Panem Michałem Cegiełłą, zapraszając do wspólnej zabawy oraz wróżb związanych z tradycją andrzejkową.

W programie znalazły się tradycyjne wróżby andrzejkowe. Nie zabrakło lania z wosku, wróżenia z kart oraz przepowiadania imion przyszłych wybranek i wybrańców, nad czym czuwał wrózbita „ Maciej”, w którego rolę wcielił się pracownik Warsztatów Pan Mariusz Macias.

Czas uprzyjemniała muzyka, która porywała wszystkich do tańca. Uczesnicy imprezy zjedli wspólny obiad. Podczas zabawy nie zabrakło wspólnych rozmów przy stole, piosenek i tańców.

Wszystkim przybyłym dziękujemy za wspólną zabawę, pyszne wypieki, przygotowane na tą okoliczność. Mamy nadzieję, że to spotkanie pozostanie długo w naszej pamięci.W każdym z mieszkańców pozostały niezapomniane wrażenia. Z niecierpliwością czekać będą na kolejne Andrzejki.


BIP DPS BIP DPS Gmina Żarnów SP Opoczno PCPR Opoczno E-mail Admin