W dniu 29.01.2016r. odwiedziła nas młodzież z Gimnazjum w Paradyżu. Przybyłych serdecznie przywitała Dyrektor Domu Pani Renata Konecka, oraz zaprosiła wszystkich do obejrzenia programu przygotowanego przez młodzież pod kierownictwem wychowawczyni Pani Ewy Krajewskiej.

Na początku występujący artyści złożyli mieszkańcom najserdeczniejsze życzenia z okazji święta Babć i Dziadków, a także zaproponowali, że przy tej okazji będą „ważyć eliksir młodości”. W zabawny i śmieszny sposób przedstawili oglądającym kilka propozycji z twórczości Jana Brzechwy tj. „Rozmowa warzyw na straganie”, „Kłamczucha”, oraz „Kaczka dziwaczka”, chcąc pokazać jak najdłużej utrzymać młodość, jędrne ciało i cieszyć się życiem. By udowodnić, że sporządzony i wypity eliksir przez uczestników był magiczny i dodał wigoru, zaproponowali liczne konkursy z ćwiczeniami dla podopiecznych, gdzie nagrodzili medalami za aktywny udział w zabawach z nadaniem określonych tytułów np. „mistrz kuchni”, „medal za odwagę” itp.

Na zakończenie młodzież zrobiła przemiłą niespodziewaną opiekunce wręczając jej medal za trud i czas włożony w przygowanie do występów. A także wszyscy mieszkańcy obdarowani zostali własnoręcznie wykonanym słodkim upominkiem w postaci ciasteczek. Podopieczni dziękując za występ podarowali na ręce wychowawczyni prace wykonane na terapii zajęciowej.

DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY PONOWNIE.


BIP DPS BIP DPS Gmina Żarnów SP Opoczno PCPR Opoczno E-mail Admin