W dniu 04.09.2014r. w Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku odbył się IX Festiwal Piosenki. Uczestnikami Festiwalu są osoby chore psychicznie i upośledzone umysłowo oraz w wieku podeszłym niepełnosprawni fizycznie. Festiwal daje mieszkańcom Domów Pomocy Społecznej nie tylko możliwość wykazania się zdolnościami artystycznymi, ale też nawiązania nowych znajomości, integracji oraz oderwania się od codziennego rytmu dnia.

Na Festiwalu zaprezentowali się mieszkańcy Domów Pomocy Społecznej m.in. z Lisowic, Łochyńska, Piotrkowa Trybunalskiego, Radziechowic. Udział w tej imprezie przypadł również naszym mieszkańcom , którzy otrzymali zaproszenie od Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku Pani Marzeny Herman.

Reprezentantką naszego domu była solistka, która zaśpiewała piosenkę Violetty Villas „List do Matki”. Występ został nagrodzony gromkimi brawami od publiczności oraz komplementami ze strony prowadzących.

Po prezentacji solistów odbył się koncert kapeli podwórkowej. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali pamiątkowe upominki. Zabawa odbywała się

w miłej i przyjaznej atmosferze. Po pełnym wrażeń dniu oraz smacznym poczęstunku mieszkańcy wrócili do domu w Niemojowicach.

 


BIP DPS BIP DPS Gmina Żarnów SP Opoczno PCPR Opoczno E-mail Admin