Korzystając z okresu bożonarodzeniowego jak co roku i tym razem nie zapomnieli o nas uczniowie i wychowawcy Gimnazjum w Żarnowie i Białaczowie.

W niedzielę 25.01.2015r. młodzież z Gimnazjum w Żarnowie uczestniczyła wraz z mieszkańcami Domu we wspólnej mszy św. odprawianej przez księdza Marcina Wojciechowskiego. Dziewczęta ze scholi parafialnej wzbogaciły cotygodniową mszę świętą pieśniami przy akompaniamencie gitary Magdaleny Bugały. Na zakończenie grupa instrumentalna „Gamma” zaprosiła mieszkańców do wysłuchania kilku kolęd i pastorałek.

W poniedziałek 26.01.2015r. piękny koncert kolęd przedstawiła grupa młodzieży z Gimnazjum z Białaczowa. W programie znalazły się nie tylko tradycyjne polskie kolędy i pastorałki, ale także kolędy w nowych aranżacjach. Nawiązując do padającego za oknami śniegu młodzież wyśpiewała piosenkę „Pada śnieg”.

Nasi mieszkańcy zarówno podczas mszy świętej jak i podczas koncertu kolęd włączali się do wspólnego śpiewu. Zawsze miło wspominają czas spędzony z młodymi ludźmi, co wyzwala w nich dużo radości i miłości. Dlatego też, dziękujemy młodzieży, a także opiekunom z zaprzyjaźnionych szkół za pamięć i spędzony czas. Zapraszamy do dalszej współpracy.


BIP DPS BIP DPS Gmina Żarnów SP Opoczno PCPR Opoczno E-mail Admin