Korzystając z zaproszenia na piknik integracyjny, mieszkańcy naszego Dom Pomocy Społecznej wraz z opiekunami w dniu 08.09.2016r. odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Łochyńsku.

Wspólny piknik daje mieszkańcom Domów Pomocy Społecznej nie tylko możliwość nawiązania nowych znajomości, integracji oraz oderwania się od dnia codziennego, jak również zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych.

Wszystkich przywitała Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku Pani Marzena Herman oraz zaprosiła do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Na spotkanie przybyły także Domy z: Lisowic, Radziechowic i Dąbrowy. Temat przewodni pikniku: „zdrowe odżywianie i ruch krokiem w długowieczność”. Uczestnicy z każdego domu, także z Łochyńska przedstawili krótkie, zabawne programy artystyczne, których głównym założeniem było zdrowie oraz ruch.  Nie zabrakło również konkurencji sportowych w których chętni mogli brać udział i wykazać się swoimi możliwościami. Następnie wszyscy udali się na wspólny poczęstunek oraz smaczny obiad. Z pełnymi brzuchami ruszyliśmy do zabawy przy muzyce.

Wszystko co dobre jednak szybko się kończy, również wspólny piknik musiał dobiec końca. Na zakończenie każdy z Domów otrzymał drobny upominek, którym obdarowali gospodarze spotkania.

Mieszkańcy zmęczeni, ale szczęśliwi dniem pełnym wrażeń, zabawy oraz podróżą udali się do swoich pokoi na odpoczynek.


BIP DPS BIP DPS Gmina Żarnów SP Opoczno PCPR Opoczno E-mail Admin