W dniu 11. 09. 2019r. już po raz ósmy Nasz Dom zorganizował spotkanie integracyjne z Domami Pomocy Społecznej z Drzewicy, Końskich i Łochyńska. Hasło tegorocznej integracji brzmiało „Pożegnanie lata”.  Podczas tegorocznej imprezy swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście:

– Wicestarosta Powiatu Opoczyńskiego- Pani Maria Barbara Chomicz

– Wójt Gminy Żarnów- Pan dr Krzysztof Nawrocki

– Wicewójt Gminy Żarnów – Pani Elżbieta Przybył

– Sekretarz Powiatu Opoczyńskiego – Pani Grażyna Wielgus

– Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Opocznie- Pani Wiesława Kurowska wraz z pracownikiem

– Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarnowie- Pani Małgorzata Pietruszka

– Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Drzewicy- Pani Agnieszka Brola wraz z pracownikami i mieszkańcami

– Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Końskich- Pani Barbara Krawczyk wraz z pracownikami i mieszkańcami

– Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku- Pani Marzena Herman wraz z pracownikami i mieszkańcami.

Zgodnie z przyjętą tradycją, gości powitała Dyrektor Domu pani Renata Konecka, przedstawiając w skrócie harmonogram spotkania, po czym głos zabrała Pani Maria Barbara Chomicz oraz Pan Krzysztof Nawrocki. Następnie  każdy Dom zaprezentował swój dorobek artystyczny, po czym odbyła się zabawa taneczna przeplatana zabawami integracyjnymi. Tego typu spotkanie bardzo zbliża ze sobą uczestników i pozwala na zawieranie nowych znajomości. Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym uczestnicy spotkania w pełni mogli korzystać z uroków imprezy plenerowej.

Głównym punktem programu był  pokaz iluzjonisty, którego występ bardzo podobał się zgromadzonym. Występ przyniósł wiele  niesamowitych przeżyć oglądającym oraz tym samym odmienił nieco charakter tegorocznego spotkania.

Na zakończenie integracji na ręce przedstawicieli Domów  zostały wręczone pamiątkowe dyplomy i słodki upominek.  Śmiało możemy podsumować, że i tym razem spotkanie było wyjątkowo udane a przyjacielska i ciepła atmosfera sprawiły, że z niecierpliwością czekamy na kolejną integrację.


BIP DPS BIP DPS Gmina Żarnów SP Opoczno PCPR Opoczno E-mail Admin