Dom Pomocy Społecznej w Niemojowicach informuje, że posiada wolne miejsca.
Obiekt usytuowany jest w malowniczej okolicy, otoczony przepięknym krajobrazem wsi, terenem zieleni, miejscami przeznaczonymi do odpoczynku i spacerów. Dom jest bez barier architektonicznych, wyposażony w nowoczesny sprzęt zgodnie z obowiązującymi przepisami. Budynek jest parterowy, przeznaczony dla 97 osób przewlekle somatycznie chorych i w podeszłym wieku. Pokoje są 1, 2, 3 – osobowe, które posiadają w pełni wyposażone łazienki.

Nasz Dom na co dzień oprócz usług pielęgnacyjno – opiekuńczych zapewnia działania wspomagające i usprawniające poprzez funkcjonowanie terapii zajęciowej od 7.30- 19.00 od poniedziałku do piątku oraz rehabilitację z zabiegami fizykalnymi prowadzoną przez 2 wykwalifikowanych fizjoterapeutów od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30- 15.30.
Ponadto organizowane są wycieczki, ogniska, wieczorki taneczne oraz imprezy plenerowe. W ostatnim czasie odbył się sylwester oraz spotkanie z okazji dnia Babci i Dziadka, którego główną atrakcją był teleturniej „Familiada”. W miesiącu lutym na zakończenie karnawału planowana jest zabawa ostatkowa z korowodem przebierańców z domowymi wypiekami przygotowanymi w ramach warsztatów kulinarnych.
Osoby zainteresowane umieszczeniem w domu pomocy społecznej zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego, odpowiemy na wszelkie pytania.
tel. 44 610 22 94; 44 647 32 78
e-mail: dps@dpsniemojowice.pl
Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej Domu Pomocy Społecznej w Niemojowicach www.dpsniemojowice.pl


BIP DPS BIP DPS Gmina Żarnów SP Opoczno PCPR Opoczno E-mail Admin