W dniu 12.02.2019r.w Naszym Domu odbył się bal karnawałowo-walentynkowy, na który przybyli  zaproszeni goście z Dziennego Domu  Senior Wigor w Niemojowicach.

Na początku spotkania  Dyrektor DPS w Niemojowicach pani Renata Konecka powitała wszystkich uczestników i zaprosiła do wspólnej zabawy.

Pensjonariusze Dziennego Domu Senior Wigor zaprezentowali montaż muzyczny wraz ze skeczem, który rozbawił wszystkich do łez.

Spotkanie odbyło się w ciepłej i przyjaznej atmosferze sprzyjającej integracji społecznej. Instruktor ds. kulturalno-oświatowych zadbał o oprawę muzyczną, a instruktorki terapii zajęciowej zorganizowały różne konkursy tj.: zabawa ,,rozbite serca”, jedzenie serc z piernika itp. Najważniejszym punktem programu był wybór króla i królowej balu, o wynikach zdecydowała komisja konkursowa.

Seniorzy bardzo chętnie brali udział w zabawach, każdemu dopisywał humor. Uczestnicy konkursów zostali nagrodzeni słodkimi upominkami. Wspólne tańce przy skocznej muzyce przeplatane konkursami, poczęstunkiem dostarczyły wiele radości dla wszystkich. Wspólnie spędzony czas był także możliwością odreagowanie stresów, zapomnieniem o troskach i kłopotach dnia codziennego.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom Dziennego Domu Senior Wigor z Niemojowic za przybycie i mamy nadzieję, że niedługo spotkamy się ponownie.


BIP DPS BIP DPS Gmina Żarnów SP Opoczno PCPR Opoczno E-mail Admin