facebook

Aktualności

   

Wyjazd kulturalno-turystyczny do Teatru Muzycznego w Łodzi

Wyjazd kulturalno-turystyczny do Teatru Muzycznego w Łodzi

„Złap mnie, jeśli potrafisz” to spektakl, który 16.03.2023r. mieszkańcy Powiatowego DPS w Niemojowicach mogli zobaczyć w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Musical ten to pełna porywających zwrotów akcji opowieść o losach fałszerza-marzyciela. Piękna muzyka, znakomita choreografia i stylizowane kostiumy przeniosły nas do świata kultury. To niecodzienne widowisko muzyczne będziemy długo wspominać, a pościg za nieuchwytnym oszustem-marzycielem pozostanie niezapomnianą przygodą.

Walentynki 2023 w Powiatowym Domu Pomocy Społecznej w Niemojowicach

Walentynki 2023 w Powiatowym Domu Pomocy Społecznej w Niemojowicach

Walentynki to święto zakochanych, tego dnia słowa miłość, kochać, odmieniane są we wszystkich przypadkach. Kultywując tradycję, w Naszym Domu również nie zabrakło walentynkowych akcentów: serca, czerwone róże, życzenia w niepowtarzalnej oprawie, piosenki z dedykacją i tematyczny występ grupy „Czarno to widzę” w scence z motywem miłości z „Zemsty” Aleksandra Fredry. Wszystko to pozwoliło mieszkańcom w niepowtarzalny sposób spędzić ten dzień. Zwieńczeniem była zabawa taneczna z konkursami i słodki poczęstunek.

Ogród przyjazny naturze w powiecie opoczyńskim

Ogród przyjazny naturze w powiecie opoczyńskim

W dniu dzisiejszym na terenie Naszego Domu odbyło się uroczyste otwarcie ogrodu w ramach zadania współfinansowanego z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski” – „Ogrody przyjazne naturze” . W ramach tego projektu powiat opoczyński pozyskał środki finansowe na zadanie pod nazwą „Ogrody i aleje przyjazne naturze w powiecie opoczyńskim”.rojektu powiat opoczyński pozyskał środki finansowe na zadanie pod nazwą "Ogrody i aleje przyjazne naturze w powiecie opoczyńskim".