facebook

Aktualności

   

Ogród przyjazny naturze w powiecie opoczyńskim

Ogród przyjazny naturze w powiecie opoczyńskim

W dniu dzisiejszym na terenie Naszego Domu odbyło się uroczyste otwarcie ogrodu w ramach zadania współfinansowanego z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski” – „Ogrody przyjazne naturze” . W ramach tego projektu powiat opoczyński pozyskał środki finansowe na zadanie pod nazwą „Ogrody i aleje przyjazne naturze w powiecie opoczyńskim”.rojektu powiat opoczyński pozyskał środki finansowe na zadanie pod nazwą "Ogrody i aleje przyjazne naturze w powiecie opoczyńskim".

XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Sztuka Osób Niepełnosprawnych"

XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

W dniu 8 listopada 2022r. mieszkańcy Powiatowego DPS w Niemojowicach wraz z opiekunami uczestniczyli w uroczystej Gali Laureatów etapu województwa łódzkiego XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Sztuka Osób Niepełnosprawnych" pod nazwą "Świat za 100 lat"

Dzień Seniora w Powiatowym Domu Pomocy Społecznej w Niemojowicach

Dzień Seniora w Powiatowym Domu Pomocy Społecznej w Niemojowicach

Pod hasłem "Niech żyją nam seniorzy" w dniu 11.10.2022r. w Powiatowym Domu Pomocy Społecznej w Niemojowicach odbyły się obchody Dnia Seniora. W montażu słowno-muzycznym grupa teatralna "Czarno to widzę" przedstawiła, że życie 60+ nie musi być szare i nudne.