facebook

Aktualności

   

Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych i Instytucji Działających na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami

Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych i Instytucji Działających na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami

W dniu dzisiejszym Nasz Dom uczestniczył w Powiatowym Forum Organizacji Pozarządowych i Instytucji Działających na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami w Opocznie. Spotkanie odbywało się w reżimie sanitarnym, w małych grupach dla zwiedzających. Podczas forum osoby zainteresowane mogły zapoznać się z instytucjami, fundacjami i organizacjami działającymi na rzecz osób z niepełnosprawnością, w tym również ofertą Naszego Domu.

KONKURS PIEŚNI MARYJNYCH

KONKURS PIEŚNI MARYJNYCH

Miesiąc październik poświęcony jest Maryi i modlitwie różańcowej, modlitwie prostej, a zarazem kompletnej pod każdym względem. Dziś mieszkańcy Naszego Domu uczestniczyli w konkursem Pieśni Maryjnej "Bo kto śpiewa modli się dwa razy".

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ "PODKASANA MUZA"

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ

W dniu 25.08.2021r. po rocznej przerwie z powodu COVID-19 odbył się III Przegląd Twórczości Artystycznej Osób z Niepełnosprawnością pod nazwą "Podkasana Muza. Wydarzenie miało miejsce w Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy. Organizatorem tego przedsięwzięcia były Warsztaty Terapii Zajęciowej w Drzewicy, od których otrzymaliśmy zaproszenie.