facebook

Aktualności

   
Droga Krzyżowa i most modlitewny

W dniu dzisiejszym Nasi mieszkańcy i pracownicy o godz. 10.30 włączyli się w modlitwę o pokój i Drogę Krzyżową w moście modlitewnym. W obliczu wojny za granicami naszego kraju, przejęci losem narodu Ukraińskiego pragniemy poprzez modlitwę wołać o łaskę pokoju i rychłego zakończenia działań wojennych. Rozważania Drogi Krzyżowej pozwalają zanurzyć się w nasze sumienia i zadać pytanie- Czy pokój o który prosimy jest w naszych sercach?

Dzień Babci i Dziadka

Dzisiejszy Dzień Babci i Dziadka wypełniony był niespodziankami. Nasz Dom odwiedziła wicestarosta pani Maria Barbara Chomicz wraz z Dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Opocznie panią Katarzyną Szymczyk i przekazały przedstawicielom naszych seniorów laurki własnoręcznie wykonane przez dzieci z pieczy zastępczej powiatu opoczyńskiego. Mieszkańcy nie kryli wzruszenia, podziękowań nie było końca.

Wigilia w Domu Pomocy Społecznej w Niemojowicach

W wigilijny wieczór mieszkańcy, pracownicy zasiedli do wspólnej wieczerzy. Uroczysty Dzień rozpoczął się od modlitwy. Pani Dyrektor w imieniu władz Powiatu Opoczyńskiego przekazała mieszkańcom i pracownikom świąteczne życzenia. Następnie grupa teatralna „Czarno to widzę” przedstawiła „Opowieść o Bożym Narodzeniu”.