facebook

Aktualności

   
Dzień Matki, Dzień Ojca

Dzień Matki, Dzień Ojca to święta będące wyrazem szacunku i wdzięczności dla matek i ojców. Miłości, uznania oraz naszej pamięci o nich. Rodzice dali nam życie i uczyli jak przez nie przejść. Dziś słowami poezji recytowanej przez grupę teatralną Naszego Domu uczciliśmy te święta, aby podziękować za to, że są lub byli, ale zawsze pozostaną w naszych sercach. Po części artystycznej mieszkańcy i pracownicy wspólnie biesiadowali przy muzyce, szarlotce i potrawach grillowanych. Wszystkim rodzicom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia.

Rekreacja ruchowa

Rekreacja ruchowa to rodzaj czynnego odpoczynku i jednocześnie rozrywka. Korzystając z pięknej pogody, wystarczy spacer aby zakosztować uroków przyrodniczych miesiąca maja. Liczna grupa mieszkańców w towarzystwie terapeutów, opiekunów i fizjoterapeutów udała się na spacer po okolicy.

SZANOWNI PAŃSTWO informuję, że z dniem 28.04.2022r. zmianie uległa nazwa naszego Domu z dotychczasowego: Dom Pomocy Społecznej w Niemojowicach na Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Niemojowicach